KONST / Litografier / Färglitografi 13568666
nr 1356 8666
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 21/60. Motivet: 51x39cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 19:34:02
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander